קצת עלינו…

סטודיו Triple לאדריכלות, עיצוב פנים ותכנון תאורה, מתמחה בהפיכת מבנים וחללים לחוויה עיצובית חד פעמית, על ידי גיבוש קונספט עיצובי שלם העונה על רצונותיו ועל צרכיו של הלקוח במלואם. צוות המקצוענים של Triple בראשו שלומי מרציאנו, המחזיק בידע נרחב ובניסיון עשיר, מעניק יחס אישי וקשוב לכל לקוח, תוך הקפדה על יושרה, מקצועיות, אמינות ויחס מיטבי לכל לקוח, גם מול מצבים מאתגרים ובעיות לא צפויות המאפיינות את עולם הבנייה. הסטודיו בונה את תכנית העבודה בהתאם להגדרות התקציב ובשיתוף יועצים מקצועיים ממגוון תחומים משלימים.

תחומי ההתמחות של הסטודיו נחלקים ל-3 חטיבות:

  • חטיבת אדריכלות: העוסקת בעיצוב ותכנון מבנים ציבוריים, מסחריים ופרטיים ומלווה את תהליך הבנייה לכל אורכו, בהתאם להעדפות הלקוח ותוך שימת דגש על מציאת פתרונות יצירתיים ומעשיים לצרכיו הפרקטיים של הלקוח ושל המשתמשים העתידיים במבנה.
  • חטיבת עיצוב פנים: האחראית על גיבוש קונספט עיצובי לפנים המבנה, בהתאמה אישית לאופיו ולרצונותיו של הלקוח ולמהות השימוש שייעשה בנכס, ובמסגרת התקציב אותו מגדיר הלקוח, כל זאת במטרה לייצר חוויה עיצובית ייחודית ושלמה.
  • חטיבת תכנון תאורה: Triple הוא מהבודדים בארץ המספקים שירותי ייעוץ ותכנון תאורה אדריכלית, המהווים חלק בלתי נפרד מחוויית הביקור בנכס, מהאווירה הנוצרת במקום ומהאמירה העיצובית שלו.

המומחיות והשליטה של צוות Triple בכל אחד מהתחומים, יחד עם היכולת לחבר ביניהם לכדי יצירה אחת שלמה הוציאו תחת ידי הסטודיו עשרות לקוחות מרוצים. בין היתר, ניהל וליווה צוות הסטודיו פרויקטים מאתגרים ומורכבים של עיצוב, בנייה ותכנון תאורה במוסדות ציבוריים, בתי מלון, מסעדות, חנויות, בתי עסק ומרכזי מסחר, בתי משרדים ורשתות ארציות. בין הלקוחות של Triple: פיצה האט, פראש קיטשן, מרכז ביג ועוד.

alt
alt
alt
alt

שלומי מרציאנו

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים - יועץ ומתכנן תאורה

את סטודיו הקים שלומי בסיום לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים ולאחר התנסות מעשית בשלל פרויקטים מסחריים וציבוריים גדולים, בהם ניהל וליווה תכניות מורכבות לעיצוב ותכנון רשתות מסחריות גדולות, תשתיות עירוניות, מרכזי תעשייה ומתחמי אירוח ופנאי.

מתוך הבנת החשיבות האדירה של תכנון תאורה בעולם העיצוב, ובמטרה להטמיע את השימוש בו בענף האדריכלות בארץ, הקים מרציאנו את Triple, סטודיו לאדריכלות, עיצוב פנים ותכנון תאורה, אחד הבודדים בארץ המעניקים שירותי תכנון תאורה מקצועיים כחלק מתכנית העיצוב הכוללת של המבנה או כשירות נפרד העומד בפני עצמו.

מרציאנו עבר שלל השתלמויות בתחום תכנון התאורה האדריכלית, התמחה בו ולמד אותו על בוריו. את הידע הרב שצבר מביא מרציאנו לידי ביטוי מעשי במגוון עצום של פרויקטים אותם ניהל מא' עד ת', תוך שימוש במערכות תאורה מתקדמות, אמצעי תקשורת חכמה ושילוב של פרוטוקולים לייעול אנרגטי.

במסגרת הסטודיו פועלות 3 חטיבות: חטיבת אדריכלות, חטיבת עיצוב פנים וחטיבת תכנון תאורה, אשר במסגרתן יצאו לפועל מיום הקמתו של הסטודיו עשרות פרויקטים מוצלחים. תחת הנהגתו של מרציאנו, מספק צוות  Triple פתרונות יצירתיים ומקוריים תוך שמירה על ראייה מעשית ומסחרית ועל מקצועיות ללא פשרות לצד יחסי אנוש מעולים, הן בין עובדי החברה והן מול לקוחותיה הרבים.